СБУ викрила "відомих спортсменів" на контрабанді стероїдів

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність організованого угруповання, до якого входили відомі українські спортсмени, що налагодили контрабанду анаболічних стероїдів до України з подальшим переправленням препаратів, зокрема, до країн Євросоюзу

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-центр СБУ.

Зловмисники отримували контрабандний товар з країн Східної Азії та держав однієї з сусідніх держав. Препарати із вмістом заборонених до вільного обігу в Україні метандієнону та нандролону поступали в Україну через міжнародні відправлення та доставлялися кур’єрами.

Частина продукції реалізовувалася в Україні через мережу посередників-спортсменів, які займаються важкою атлетикою та бодібілдингом. Решта препаратів контрабандою переправлялися замовникам до країн Євросоюзу та колишнього пострадянського простору. За попередньою інформацією, щомісячний обіг коштів становив щонайменше тис.

Співробітники спецслужби затримали одного з організаторів контрабандного каналу в Полтаві під час пересилання до ЄС чергового міжнародного поштового відправлення з прихованою серед речей партією препаратів.

Під час обшуків за місцем проживання ділка та орендованих ним приміщень правоохоронці вилучили ампули, блістери з пігулками, колби з ін’єкціями загальною кількістю майже десять тисяч штук та комп’ютерну техніку зі схемами розповсюдження товару.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу України.

СБУ викрила "відомих спортсменів" на контрабанді стероїдів - фото 1

СБУ викрила "відомих спортсменів" на контрабанді стероїдів - фото 2

СБУ викрила "відомих спортсменів" на контрабанді стероїдів - фото 3

СБУ викрила "відомих спортсменів" на контрабанді стероїдів - фото 4

СБУ викрила "відомих спортсменів" на контрабанді стероїдів - фото 5

СБУ викрила "відомих спортсменів" на контрабанді стероїдів - фото 6

СБУ викрила "відомих спортсменів" на контрабанді стероїдів - фото 7

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя