UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Засуджених у "справі Хізб ут-Тахрір" окупанти етапували у російські колонії

Трьох засуджених у Російській Федерації за першою бахчисарайською "справою Хізб ут-Тахрір" кримських татар Зеврі Абсеітова, Енвера Мамутова і Ремзі Меметова етапували із СІЗО в Ростові-на-Дону в місця відбування покарання

Засуджених у "справі Хізб ут-Тахрір" оку…

Про це кореспонденту Крим.Реалії повідомив Рустем Кямілев, передає Depo.ua.

Абстеітов відбуватиме свій термін у колонії №1 у селі Кочубеївське Ставропольського краю Росії. Мамутов і Меметов, згідно з розподілом, потрапили у колонію №11 міста Михайловськ, також у Ставропольському краї Росії.

Зеврі Абсеітова відразу після прибуття в колонію посадили у штрафний ізолятор на невизначений час. Двоє інших ув'язнених на даний момент знаходяться в карантині.

Місце знаходження ще одного засудженого у цій справі Рустема Абільтарова поки залишається невідомим. В останній раз його бачили у СІЗО П'ятигорська.

Додамо, що 3 вересня фігурантів другої бахчисарайської групи "справи Хізб ут-Тахрір" готували до етапування з Криму в Ростов-на-Дону.

Нагадаємо, 31 серпня фігурантів першої бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір", кримськотатарських активістів Енвера Мамутова та Ремзі Меметова, які були незаконно засуджені в Росії, етапували до колонії Ставропольського краю.

Довідка: Представники міжнародної ісламської політичної організації "Хізб ут-Тахрір" називають своєю місією об’єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але відкидають терористичні методи досягнення цього і кажуть, що зазнають несправедливого переслідування на Росії і в окупованому нею в 2014 році Криму. Верховний суд Росії заборонив "Хізб ут-Тахрір" у 2003 році, включивши організацію до списку об’єднань, названих "терористичними".

Захисники заарештованих і засуджених у "справі Хізб ут-Тахрір" кримчан вважають їхнє переслідування мотивованим за релігійною ознакою. Адвокати відзначають, що переслідувані в цій справі російськими правоохоронними органами – переважно кримські татари, а також українці, росіяни, таджики, азербайджанці і кримчани іншого етнічного походження, які сповідують іслам. Міжнародне право забороняє запроваджувати на окупованій території законодавство держави-окупанта.​

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme