UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

РосЗМІ запустили фейк про загибель дитини внаслідок дій ЗСУ на Донбасі

Російські засоби масової інформації (ЗМІ) активно поширюють фейк про те, що нібито внаслідок дій Збройних сил України (ЗСУ) на Донбасі загинула дитина. Насправді це сталося в глибокому тилу терористів ОРДО

Журналіст відділу новин

Про це написав блогер Олександр Коваленко у своєму Facebook, передає Depo.ua.

За його словами, росЗМІ синхронно й активно включилися в поширення фейку, що в Олександрівці на околиці Донецька унаслідок дій ЗСУ загинула дитина.

"Російським пропагандистам було принципово важливо поширити фейк про те, що село Олександрівське розташоване поблизу Донецька, зокрема навмисно сплутати його з прифронтовим селом Олександрівка, яке розташоване на лінії фронту. А все тому, що село Олександрівське, в якому стався трагічний інцидент, розташоване в глибокому тилу окупантів і жоден дрон ЗСУ туди просто не може долетіти", – наголосив блогер.

Він зауважив, що, фактично, "своїм топографічним кретинізмом вони спробували приховати злочин окупантів, на совісті яких – смерть дитини".

"Ба більше, не просто приховати, а й організовано в ньому звинуватити ЗСУ. Не виключено, що для подальшого розвитку цієї провокації в межах ескалації", – підсумував Коваленко.

Як доказ своїх слів, Коваленко оприлюднив заголовки росЗМІ щодо цієї події, а також місцерозташування населеного пункту Олександрівське на карті.

Фейк у росЗМІ

Олександрівка на карті

Олександрівське на карті

Спростування російського фейку

Нагадаємо, раніше у низці росЗМІ з'явилася інформація, буцімто на околиці Донецька внаслідок обстрілу за допомогою безпілотника загинула дитина й постраждала жінка.

В "Управлінні народної міліції "ДНР" заявили, нібито безпілотник скинув вибуховий пристрій на селище Олександрівське. Він, за їхньою версією, впав у дворі житлового будинку, де саме перебували хлопчик і жінка.

Зазначимо, що це далеко не перший випадок, коли пропагандисти намагаються дискредитувати ЗСУ в очах громадян.

Одним із останніх фейків було повідомлення про нібито наступ ЗСУ на Донбасі.

Для боротьби з подібними випадками в Україні навіть було створено Центр протидії дезінформації.

Читайте також: Зеленський призначив головою Центру протидії дезінформації Поліну Лисенко: Хто вона така

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme