Росіяни передали українським морякам у "Лефортово" теплі речі і продукти харчування

Російські волонтери передали сімом затриманим Росією українським морякам теплі речі і продукти харчування

Про це повідомила російська журналістка Вікторія Івлєва у Facebook, інформує Depo.ua.

"Рядові армії мурах передали сьогодні сімом морякам в СІЗО теплі речі, взуття і трохи смачненького", - написала вона.

Передачі морякам були зібрані на гроші, які надсилали росіяни. Івлєва підкреслила, що волонтери ще не використали всі гроші.

"Дорофеюк Алекс встав ні світ, ні зоря, поїхав займати чергу в Лефортово, ми вийшли сімнадцяті, тому що були й інші, але хитро записалися напередодні і навіть раніше, Галина Макарова і я теж встали ні світ ні зоря, в 7-30 ми вже барабанили в двері Ашана з вантажними візками, а потім кидалися з одного Ашана в Декатлон в пошуках теплого взуття без супінаторів і шнурків, а так само термобілизни в єдиному комплекті. Ми б передали і більше зимового одягу, тим паче, що зібрані вами, дорогі громадяни, гроші ще не вичерпалися, але, на жаль, інші адвокати не прислали нам розмірів і потреб, а деякі адвокати з незалежних від них причин начебто досі не потрапили до своїх підзахисних... У СІЗО сьогодні було прекрасно , тобто, як було всередині самого СІЗО я, слава Богу, не знаю, але в кімнатці, де здають передачі, було дуже дружньо, публіка була терпима і спокійна і ввічлива", - розповіла Івлєва.

Нагадаємо, 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

27 листопада окупаційний суд Сімферополя арештував 15 моряків, а 28 листопада - обрав запобіжний захід у вигляді арешту в СІЗО ще дев'яти українським морякам, захопленим в полон у Керченській протоці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна