UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дурні або готують провокацію: СБУ має дві версії, чому Росія дозволила перехопити свої перемови

СБУ має дві версії, чому Росія дозволила 28 листопада перехопити радіоперемовини своїх військових з каналів, які вже були розсекречені, і розмови з яких були оприлюднені 26 листопада

Про це заявив керівник апарату СБУ Ігор Гуськов на брифінгу, передає Depo.ua.

"Ми маємо дві версії. Ця ситуація сьогодні для нас є загадковою. Перша версія: ми допускаємо, що це уло зроблего навмисно, а самі радіопереговори є спектаклем. Це робиться для того, щоб через злиття інформації підштовхнути Головне управління розвідки або СБУ до оприлюднення цієї інформації як доказів злочинів Кремля. Ми не виключаємо, що потім ФСБ оприлюднить свій сюжет про те, як готувався спектакль. Як підсумок - дискредитація українських спецслужб та недовіра до всіх матеріалів радіоперехоплень, які вже були оприлюднені", - сказав Гуськов.

За його словами, друга версія - примітивізм у роботі або дурість у солсберійському стилі.

"Сумнівів щодо автентичності записів немає. Не можу розкривати технічні деталі зняття інформації, але записи реальні. Для чого ці записи робилися, ми до кінця не розуміємо. Тому що це відбувался на каналах зв'язку, які вже були викриті СБУ. Тому ми пропонуємо свої версії", - сказав Гуськов.

СБУ не виключає, що існують і ніші пояснення перехоплених радіопереговорів.

Нагадаємо, сьогодні СБУ оприлюднила нові перехоплені 28 листопада переговори російських нападників на українські кораблі біля Керченської протоки.

Служба безпеки України (СБУ) не виключає дзеркальних дій, як відповідь на дії російського агресора у Керченській протоці.

Довідка: 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Журналіст Антон Наумлюк оприлюднив список 24 українських моряків, які знаходяться в полоні у російських окупантів.

27 листопада окупаційний суд Сімферополя арештував 15 моряків, а 28 листопада - обрав запобіжний захід у вигляді арешту в СІЗО ще дев'яти українським морякам, захопленим в полон у Керченській протоці.

У зв'язку з актом агресії Росії 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областях України.

28 листопада урядова газета "Урядовий кур'єр" опублікувала указ президента про введення воєнного стану в 10 областях України з 26 листопада.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme