UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

ЗМІ дізналися про таємну кібервійну США проти ракет КНДР

Адміністрація екс-президента США Барака Обами неодноразово вдавалася до використання кібератак на комп'ютерні системи КНДР, щоб зривати випробування Пхеньяном балістичних ракет

За інформацією джерел в адміністраціях Барака Обами і Дональда Трампа, таємна кібервійна проти північнокорейської ракетної програми триває з 2014 року, коли Обама видав відповідний указ, повідомляє Depo.ua з посиланням на The New York Times.

Після цього Пхеньян став відчувати значні труднощі при тестуванні ракет, які все частіше стали вибухати в повітрі або ж відхилятися від курсу, пише видання. Частка провальних випробувань ракети типу "Мусудан" після нарощування Пентагоном кібератак зросла до 88%.

Однак, як зазначається, в останні місяці США не змогли перешкодити випробуванням балістичних ракет Пхеньяном.

Але все ж за останні вісім місяців Північна Корея тричі провела успішні випробування ракет середньої дальності. Таким чином, США як і раніше не здатні ефективно протистояти ядерній і ракетній програмі КНДР, резюмує видання.

Повідомляється, що прихильники таких дій вважають, що ці кібератаки на кілька років відтермінували той час, коли КНДР зможе загрожувати американським містам ядерними ударами міжконтинентальних балістичних ракет.

Водночас, на думку скептиків, три успішних тестових запуски КНДР ракет середньої дальності протягом останніх восьми місяців свідчать про те, що США не вдалося ефективно протистояти північнокорейській ракетній програмі.

За інформацією видання, Обама, залишаючи посаду президента, попередив Трампа, що КНДР, швидше за все, буде однією з найсерйозніших проблем, з якою доведеться стикнутися адміністрації нового президента.

Нагадаємо, Північна Корея запустила балістичну ракету. За попередньою інформацією, вона пролетіла близько 500 км і впала в акваторії Японського моря.

У Пентагоні визначили, що КНДР провела запуск ракети середньої дальності.

Північна Корея підтвердила запуск балістичної ракети Pukguksong-2, назвавши його успішним.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme