ЗМІ: Демократи відкинуть нову пропозиція Трампа про вихід з бюджетної кризи

Демократична партія США має намір відхилити пропозицію президента Дональда Трампа щодо виходу з бюджетної кризи, якщо американський лідер в якості компромісу запропонує виділити кошти на будівництво стіни на кордоні з Мексикою в обмін на прийняття закону, що продовжує захист від депортації для мігрантів, ввезених батьками-нелегалами в країну

Про це в суботу повідомив портал Axios з посиланням на джерело в Демократичній партії, яка контролює нижню палату Конгресу, передає Depo.ua.

"Подібні неадекватні пропозиції адміністрації США вже були відхилені демократами", - приводить портал слова джерела. "Така пропозиція не пройде в Палаті представників", - підкреслив він.

Раніше Axios повідомив, що Трамп має намір в суботу запропонувати Демократичної партії досягти компромісу і покласти край бюджетній кризі, що має на увазі прийняття цього закону про мігрантів. В обмін на виділення коштів в повному обсязі Трамп також має намір гарантувати захист від депортації для мігрантів, що мають статус тимчасово захищених осіб.

Як повідомляло Depo.ua, з 22 грудня в США частково призупинено роботу федерального уряду через відсутність бюджетних коштів. Це сталося через те, що республіканцям і демократам в Конгресі не вдалося узгодити параметри держбюджету, в який Трамп і республіканці в ультимативному порядку хочуть включити понад $ 5 млрд на спорудження фізичного бар'єру на кордоні з Мексикою. Демократи заявляють, що не схвалять виділення зі скарбниці таких великих коштів і готові запропонувати на це лише $ 1,3 млрд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США