"З мене досить": Скандальна Рибка вибачилася в суді перед путінським олігархом Дерипаскою (ВІДЕО)

Анастасія Вашукевич, відома як Настя Рибка, вибачилася перед російським мільярдером Олегом Дерипаскою в московському суді

Це сталося під час судового засідання 19 січня, де їй мали обрати запобіжний захід за звинуваченням у залученні в занятті проституцією, проте засідання відклали і продовжили їй термін затримання на 72 години, інформує Depo.ua з посиланням на російський телеканал "Дождь".

"Олег Володимирович, я прошу вибачення. Я - це знаряддя, і люди, які (Дерипасці) зла бажають, скористалися мною. Компрометувати я його більше не буду, мені вистачить, реально. Одночасно сфабриковані справи в Таїланді, Росії, Білорусії та в Європі. З мене досить", - сказала Вашукевич.

Вона також розповіла, що заяву про залучення в заняття проституцією на неї написала учениця Олександра Кирилова (Алекса Леслі), відома як Саша Травка. Разом з нею Рибка отримала сім діб арешту за секс в публічному місці.

Нагадаємо, Настю Рибку разом з її секс-тренером Алексом Леслі затримали 17 січня в аеропорту Шереметьєво, куди вона прилетіла після депортації з Таїланду.

Рибка стала відома після розслідування Фонду боротьби з корупцією, в якому використовувалися публікації з її сторінок в соцмережах і фрагменти її книги. У ній вона розповідала про відпочинок на яхті з наближеним до російського президента мільярдером Олегом Дерипаскою і колишнім віце-прем'єром уряду Росії Сергієм Приходьком.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна