UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

WP: Минулого року США змогли наполовину забезпечити себе нафтою

Рівень видобутку нафти в США майже досяг в минулому році рекордних показників, склавши в середньому 9,6 млн барелів на день

Про це пише Depo.ua з посиланням на The Washington Post.

Найбільше нафти в США добували в 1970 році - понад 10 млн барелів на день. За інформацією видання, підвищення обсягів видобутку відбулося насамперед внаслідок удосконалення технології розробки бітумінозних сланців. "Для отримання прибутку від виробництва сланцевої нафти необхідно, щоб світові ціни на нафту коливалися в межах від $ 55 до $ 60 за барель, - продовжує The Washington Post. - Зростання ж світової економіки і обмеження видобутку, встановлені Росією і країнами ОПЕК, сприяли тому, що ціни на нафту перевищували $ 60 за барель ".

"Великі родовища сланцевої нафти знаходяться в штатах Техас, Монтана, Північна Дакота, Оклахома, Колорадо, Вайомінг, в деяких районах штату Небраска", - відзначає газета. Крім того, підписаний 22 грудня минулого року президентом Дональдом Трампом законопроект про податкову реформу відкриває двері для розробки нафтових родовищ в Арктичному національному заповіднику на Алясці, додає видання.

"Підвищення в США середнього рівня видобутку до 10 млн барелів на день здавалося неможливим ще декілька років тому, - вказує The Washington Post. - Так, у вересні 2005 році видобувалося 3,8 млн барелів на день, у вересні 2008 року - стільки ж" .

Як підкреслює газета, "щоденна потреба США в нафтопродуктах становить майже 20 млн барелів". "Зростання видобутку не перетворює США в країну, яка не залежить від імпорту нафти, але зараз у нас є багато недорогих природного газу і нафти. І ми вже почали експортувати газ", - наводить видання слова віце-президента вашингтонського Центру стратегічних і міжнародних досліджень Френка Веррастро.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme