ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вчені вирахували, коли на Землі вимруть усі ссавці

Американські вчені назвали терміни, коли атмосфера Землі стане непридатною для тривалого перебування ссавців, зокрема людини, на відкритому повітрі без додаткових засобів захисту або притулку

Depo.Світ
16 січня 2018 23:30
ФОТО: depo.ua

Дослідження розміщене на сайті arXiv.org, передає Depo.ua.

Якщо поточне споживання енергії цивілізацією продовжиться, то знаходження людини на відкритому повітрі стане неможливим в 2200-2400 роках, вважають автори. Даний прогноз залишається справедливим у разі зниження викидів парникових газів в атмосферу, оскільки поглинання енергії цивілізацією все одно буде підвищувати рівноважну температуру планети, а також зниження чисельності населення, яке має розпочатися до 2100 року.

Висновки вчених базуються на роботі кліматологів Стівена Шервудa і Метью Хубера, які показали, що температура мокрого термометра вище 35 градусів за Цельсієм призводить до гіпертермії у ссавців, зокрема людини, а також оцінок темпів глобального потепління.

Нагадаємо, що раніше учені заявили - наступне масове вимирання тварин може початися вже в 2100 році, через високі рівні вуглекислого газу в океанах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ