UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В США twitter-бот відстежуватиме лісові пожежі

Бот кожні шість годин автоматично формує та публікує анімацію поширення пожежі у видимому та інфрачервоному діапазоні

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Medium.

Розробники з компанії Descartes Labs, що спеціалізується на супутниковій зйомці й обробці знімків, створили твіттер-бота, що дозволяє будь-кому відстежувати розповсюдження пожеж в США. Він автоматично відстежує повідомлення про пожежі з сервісу InciWeb, що збирає інформацію про стихійні лиха.

Після цього бот відбирає знімки відповідної області з бази знімків супутника GOES 16. Це дослідницький супутник, що знаходиться на геостаціонарній орбіті над західним півкулею Землі та кожні п'ять хвилин передає знімки її поверхні в декількох діапазонах, зокрема видимому та інфрачервоному з роздільною здатністю до 0,5 кілометрів на піксель.

Бот створює анімацію, що складається з пари знімків у видимому та інфрачервоному діапазонах, зроблених протягом останніх шести годин, а також накладає на місцевість основні автомобільні траси регіону, межі та інші дані. Він автоматично додає до записів хештеги та публікує їх кожні шість годин.

Варто зауважити, що під час масштабної лісової пожежі важливі не тільки заходи щодо її усунення, але й відстеження поширення вогню для того, щоб своєчасно проводити евакуацію з потенційно небезпечних районів і перекидати пожежні розрахунки до найбільш інтенсивних областей пожежі.

Для цього застосовуються безліч методів, один з найефективніших — супутникові знімки. Попри наявність таких систем, як правило, у неспеціалістів немає зручного доступу до них.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"