В Дагестані місцеві мажори влаштували справжню війну: Двоє убитих, серед них депутат

У Дагестані на Росії сталася перестрілка з травматичної зброї. У результаті – поранені та вбиті

Depo.Світ
23 листопада 2017 23:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на ТСН.

"У конфлікті взяли участь вісім осіб, конфлікт був із застосуванням травматичної зброї. Двоє загинули, троє доставлені в лікарні. Один доставлений поліцією. Двоє зникли", - сказали в прес-службі МВС республіки.

Джерело в силових структурах Магарамкентського району Дагестану повідомило журналістам, що перестрілка могла статися "через грошові питання".

Водночас російський "Интерфакс" стверджує, що в перестрілці брали участь 10-15 осіб. Із них шестеро отримали поранення. Джерела агентства стверджують, ніби до інциденту причетні "діти високопоставлених осіб". Причинами перестрілки також називають кримінальні розбірки через фінансові питання.

Джерело говорить, що перестрілка сталася між двома групами з міста Дербента і Магарамкентського району.

"Конфлікт носить кримінальний характер. Не поділили щось у бізнесі. У групі з Дербента були родичі екс-глави міста Дербента Імама Яралієва, в тому числі депутат міських зборів. А в групі з іншого боку - родичі глави Магарамкентського району. Ця інформація попередня, вона уточнюється", - сказав співрозмовник агентства.

Видання "Кавказский узел" пише, що один із загиблих - депутат Магарамкентських районних зборів Ельдар Яралієв. Хто інший убитий – поки що невідомо.

Перестрілка сталася на заводі з виготовлення щебеню в селі Азадогли Магарамкентського району.

"Перестрілка сталася на щебеневому заводі. На територію заводу приїхала група з Дербента. Спочатку дербентці посварилися зі старшим братом убитого, Ельмаром Яралієвим і побили його. Після цього відбулася перестрілка, в результаті якої був убитий депутат Ельдар Яралієв. Молодший брат Ельмара і Ельдара був поранений, він у лікарні", - повідомив на умовах анонімності один з депутатів Магарамкентського району.

Нагадаємо, що у Дагестані закидали камінням голову чеченського парламенту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ