UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В AstraZeneca пообіцяли оновити дані про випробування вакцини

У компанії AstraZeneca пообіцяли поділитись останньою інформацією щодо випробувань своєї вакцини після претензій з боку незалежної комісії в США про надання застарілих даних

Ірина Жукевич
Журналіст

Про це повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на заяву британсько-шведського виробника, передає Depo.ua.

"AstraZeneca Plc планує оприлюднити оновлені результати дослідження в США своєї вакцини від COVID-19 протягом 48 годин після критики наукового агентства про те, що в опублікованому в понеділок аналізі містилася стара інформація", – йдеться у повідомленні.

У компанії заявляють, що "негайно зв’яжуться" з незалежною комісією, яка контролює випробування, з метою обміну останньою інформацією щодо ефективності препарату.

Відомо, що попередні результати базувались на даних, зібраних до 17 лютого.

Нагадаємо, в Україні вакцинація від коронавірусу стартувала лише 24 лютого. Першими вакцину проти коронавірусу в Україні отримують медичні працівники. Імунізація проводиться препаратом CoviShield, який виготовляють в індійському Інституті сироватки крові за ліцензією Oxford/Astra Zeneca.

3 березня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обіцяв, що вакцина від коронавірусу американського виробництва Pfizer надійде до України "найближчим часом".

10 березня голова Офісу президента Андрій Єрмак обіцяв, що поставки в Україну вакцини американської компанії Pfizer очікуються "найближчими тижнями".

12 березня стало відомо, що термін придатності препарату проти коронавірусу CoviShield закінчується 23 червня 2021 року, тому Україна може не встигнути використати всі дози вакцини.

19 березня міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, коли і яких вакцин слід чекати українцям. За його словами, це будуть вакцини: Astra Zeneca (CoviShield), Pfizer, CoronaVac, Novovax і Bharat Biotech

Depo.ua переклав інструкцію до CoviShield, у якій вказано, що препарат створений для активної імунізації людей, старших 18 років, від коронавірусної хвороби. Ефективність і дані щодо безпеки наразі лімітовані для людей, старших 65 років. Безпека та ефективність для дітей та підлітків (віком до 18 років) ще не встановлені. Протипоказанням є чутливість до діючої речовини або будь-якої з допоміжних речовин.

Читайте також: Як записатися на COVID-вакцинацію: Рекомендації від МОЗ

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme