UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У США готові розглянути зібрану Джуліані інформацію щодо України

Міністерство юстиції США готове розглянути всю інформацію щодо України, включно з тією, що зібрав ексадвокат Трампа Руді Джуліані, але спочатку всі ці дані мають бути перевірені на достовірність
 

Про це заявив генеральний прокурор США Вільям Барр під час пресконференції в центральному офісі Мін’юсту в Вашингтоні, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Міністерство юстиції зобов’язане тримати відкритими двері для будь-кого, хто хоче забезпечити нас інформацією, яку вони вважають суттєвою", – підкреслив генпрокурор США.

Водночас у відповідь на заклик сенатора Ліндсі Грема перевірити інформацію ексадвоката Трампа Руді Джуліані, яку той зібрав під час поїздки до Європи, Барр підкреслив, що з цими даними треба поводитися дуже обережно.

"В Україні існує багато питань, багато суперечностей, тому ми не можемо сприймати всю інформацію, що надходить з України на віру", – зауважив високопоставлений чиновник.

Саме через це, за його словами, Мін’юст працює на місцях разом з партнерами з розвідувальної спільноти США, щоби перевірити надійність всіх даних.

"І це стосується всієї інформації, яка надходить до міністерства стосовно України, в тому числі того, що може надати пан Джуліані", – підкреслив Барр.

Нагадаємо, 5 лютого імпічмент президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа провалився.

Довідка: 25 вересня у Білому домі оприлюднили стенограму розмови Трампа й Зеленського. Відповідно до неї, Зеленський заявляв, що генпрокурор – 100% його людина, а Євросоюз мало допомагає Україні.

У США опублікували скаргу інформатора на розмову Трампа із Зеленським. Інформатор розповів, що новій українській владі натякали на те, що зустріч або телефонний дзвінок між Зеленським і Трампом залежатимуть від того, наскільки президент України виявить бажання співпрацювати з тих питань, які озвучували тодішній генпрокурор Юрій Луценко та адвокат Трампа Рудольф Джуліані. Йдеться про розслідування проти компанії, де працював син Джо Байдена.

Згодом ЗМІ "рознюхали", хто "злив" скандальну розмову Трампа і Зеленського.

31 жовтня Конгрес США дав старт процедурі імпічменту Трампа.

13 листопада у Конгресі США стартували публічні слухання щодо імпічменту Трампа.

19 грудня під час голосування в Палаті представників США затвердили звинувачення щодо Трампа за двома статтями ("перевищення повноважень" і "перешкоджання Конгресу"). Тепер питання про відсторонення глави держави від посади буде передано Сенату.

15 січня справу про імпічмент Трампа передали в Сенат США.

21 січня у США Сенат розпочав судовий процес щодо імпічменту Трампа.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme