ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Китаї посилили покарання за нелегальний обмін валют, - ЗМІ

Влада Китаю внесла поправки до законодавства для посилення покарань за нелегальні операції з купівлі та продажу іноземної валюти

Depo.Світ
11 лютого 2019 10:29
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у роз'ясненні Верховного народного суду і Верховної народної прокуратури КНР, повідомляє Depo.ua з посиланням на ТАСС.

Нелегальні операції з іноземною валютою, що перевищують за своїм загальним обсягом 5 мільйонів юанів (близько 741,6 тисячі доларів), або отримання від подібних операцій незаконного прибутку понад 100 тисяч юанів (близько 14,8 тисячі доларів) тепер будуть вважатися злочином.

Подібні проступки будуть каратися тюремним ув'язненням терміном до п'яти років і штрафом, який буде перевищувати суму незаконного збагачення до п'яти разів. Однак в особливо тяжких випадках термін позбавлення волі може бути збільшений.

Як зазначається, влада пішла на ці заходи для підтримки стабільності у фінансовому секторі та на національному ринку іноземної валюти.

На даний час в Китаї проходить кампанія по боротьбі з тіньовим банківським сектором. У 2016 році правоохоронні органи розкрили 380 злочинних спільнот, що надавали незаконні банківські послуги загальним обсягом понад 900 мільярдів юанів (близько 133,3 мільярда доларів за чинним курсом).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ