У Берліні протестували проти "коронації" Путіна

У неділю, 18 березня, в день президентських виборів на Росії в центрі столиці Німеччини, перед будівлею російського посольства відбулася акція "Ні" коронації Путіна!"

Як передає Depo.ua з посиланням на Укрінформ, учасник акції, голова Форуму російськомовних європейців, російський соціолог і публіцист, який живе в Німеччині, Ігор Ейдман, пояснив, що 18 березня 2018 року - не пересічний день, а "день, який може стати трагічним днем ​​в російській історії".

"Новий термін Путіна - це різке підвищення ймовірності загрози великої війни, катастрофи. Починаючи з 2014 року, Путін - це президент війни. І чим далі, тим більше він агресивний, тим більше він загрожує всьому світу всім, чим завгодно, в тому числі ядерними ракетами, отрутами, якими його агенти труять перебіжчиків, авіацією, яка бомбардує Сирію, і всіма цими їх-там-нетами, які зараз намагаються розколоти Україну ", - розповів Ейдман.

За його словами, отримавши черговий мандат на управління країною, "Путін буде вести її до національної катастрофи, а що ще страшніше, можливо, до великої війни, яка може торкнутися дуже багатьох людей у ​​всьому світі".

Повідомляється, що двоюрідний брат убитого 3 роки тому Бориса Нємцова, який планував скласти конкуренцію Путіну на цих виборах, переконаний, що ні у одного з кандидатів не було ні найменших шансів. Що стосується Олексія Навального, то, на думку Ейдман, йому навіть пощастило, що його не зареєстрували. Він вважає, що ці вибори були чисто політ-технологічним експериментом, де прорахований кожен крок, каже чоловік, який сам раніше займався політичними технологіями в Росії.

"Свідомо була створена абсолютно гумористична група кандидатів. Якби в неї потрапив Навальний, він змушений був би грати за цими правилами, брати участь в розборках, з плесканням соком, бійками і так далі. Ідея в тому, що Путін весь в білому стоїть на п'єдесталі, а біля підніжжя в бруді порпаються якісь нікчемні кандидатики типу Жириновського, Собчак", - пояснює Ейдман.

Голова Форуму російськомовних європейців і його однодумці чудово усвідомлюють, що занадто слабкі, щоб якось перешкодити Путіну в черговий раз "перепризначити себе президентом Росії, а фактично диктатором". З іншого боку, російськомовні люди, які живуть у Німеччині, вирішили, що і мовчати вони не мають права.

"Метою акції був протест проти чергового перепризначення Путіна в ролі диктатора Росії, яке камуфлюється під виборний фарс, в дійсності не має ніякого відношення ні до демократії, ні до класичних виборів", - сказав Ейдман.

Нагадаємо, що чинний президент Росії Володимир Путін лідирує на виборах глави держави, набираючи 75,91% після обробки 70,02% підсумкових протоколів дільничних виборчих комісій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна