ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Трамп збільшує ядерний щит США через проблему Росії

США мають намір збільшити кількість ядерних боєприпасів

Depo.Світ
12 січня 2018 22:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Huffington Post з посиланням на наявний в розпорядженні видання проект ядерної доктрини Вашингтона, передає Depo.ua.

Документ під назвою "Огляд ядерного потенціалу" (Nuclear Posture Review) складено в Пентагоні. Він визначає політику в ядерній сфері, кількість і концепцію будівництва ядерних сил країни на термін від п'яти до десяти років.

Згідно з текстом проекту, адміністрація президента Дональда Трампа хоче значно збільшити кількість ядерних зарядів малої потужності, щоб зміцнити ядерне стримування.

"Росія - не Радянський Союз, а холодна війна давно в минулому. Проте, незважаючи на всі наші зусилля по збереженню добрих відносин, Росія сприймає США і НАТО як головних суперників і перешкодe для реалізації своїх дестабілізуючих геополітичних цілей в Євразії", - йдеться у тексті.

За твердженням авторів проекту, Москва передбачає, що першою пішовши на обмежене використання ядерної зброї або погрожуючи його застосуванням, вона може "паралізувати" США і НАТО і, таким чином, закінчити можливий конфлікт на свою користь. "Виправити цю помилкову думку Росії - стратегічно важливе завдання. Росія повинна зрозуміти, що навіть якщо вона першою застосує ядерну зброю, це не дозволить їй досягти поставлених цілей, повністю змінить природу конфлікту і призведе до неприйнятного і такого збитку для Москви, який не піддається оцінкам", - пишуть укладачі документа.

Нагадаємо, в грудні 2017 року було заявлено, що адміністрація Трампа готує нову стратегію для протистояння російській агресії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ