Трамп заборонив Конгресу перельоти без дозволу Білого дому на час "шатдауну"

Будь-який візит делегації Конгресу США в період урядового "шатдауну" має бути затверджений головою адміністрації Білого дому для забезпечення коштами перельотів та інших витрат

Про це йдеться в меморандумі, поширеному Адміністративно-бюджетним управлінням Білого дому, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"За жодних обставин під час урядового "шатдауну" будь-яка авіація, що перебуває в державній власності, орендується чи винаймається (урядом – ред.) не може забезпечувати (перельоти – ред.) будь-якої делегації Конгресу без письмового схвалення глави адміністрації Білого дому", - зазначається в меморандумі.

При цьому підкреслюється, що кошти на відрядження делегацій Конгресу США мають бути затверджені Білими домом у письмовому вигляді.

Меморандум адміністрації Трампа був оприлюднений після того, як Білий дім відмовився затвердити візит спікера Палати представників Ненсі Пелосі до трьох країн, у тому числі секретну поїздку до Афганістану. Перед цим Пелосі заблокувала можливість для президента Трампа виступити зі зверненням до Конгресу США.

Нагадаємо, 17 січня президент США Дональд Трамп повідомив спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі про скасування її запланованої раніше робочої поїздки до Брюсселю, Єгипту та Афганістану.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна