UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Трамп з Дудою "ламають голову", як зупинити "Північний потік–2"

Президент США Дональд Трамп і його польський колега Анджей Дуда обговорили можливість перешкодити реалізації проекту газопроводу "Північний потік–2", який повинен зв'язати Росію і Німеччину по дну Балтійського моря

Про це йдеться в заяві заступника прессекретаря Білого дому Хогана Гідлі, передає Depo.ua з посиланням на DW.

"Обидва президенти погодилися, що" Північний потік–2" – загроза енергетичній безпеці Європи, і обговорили, як краще зупинити цей проект", – наголошується в документі.

Заява зроблена за підсумками зустрічі двох лідерів у Нью-Йорку, де триває засідання Генасамблеї ООН.

Як випливає з документа, президенти підписали спільну декларацію про розвиток співпраці в галузі оборони. Крім того, Трамп відзначив "значний прогрес", досягнутий за "угодою про спільне базування з Польщею".

Лідери обох країн обговорили, як ще більше зміцнити "і без того міцне партнерство в галузі оборони, безпеки та енергетики". Трамп поінформував Дуду, що розрахує в найближчі тижні оголосити про прийняття Польщі до Програми безвізового в'їзду.

Нагадаємо, станом на 17 вересня "Газпром" уклав 1989 км газопроводу "Північний потік-2" через дно Балтійського моря, будівництво завершено на 81%.

26 серпня на Росії заявили про фінальний етап укладання "Північного потоку-2".

5 серпня дочірня компанія "Газпрому" Nord Stream 2 AG повідомила, що планує завершити будівництво морського газопроводу "Північний потік-2" у водах Швеції у жовтні 2019 року.

Довідка: Будівництво "Північного потоку-2" буде проходити через води Фінляндії, Швеції, Данії та Німеччини. Зараз він має дозволи від усіх країн, води яких перетинає, крім Данії. Хоча "Газпром" завершив понад 70% проекту "Північний потік–2", з квітня 2017 року він очікує розгляду заявок від данської влади на прокладку між 147 і 175 км через води цієї країни.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme