UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Трамп вирішив видобувати нафту у заповіднику на Алясці

Президент США Дональд Трамп запропонував почати видобувати нафту на Алясці на території Національного Арктичного заповідника
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

Як повідомляється, розробка цих земель може стати новим джерелом доходу для нафтових компаній і поштовхом для розвитку економіки регіону. Водночас це порушить екологічну систему Аляски і завдасть серйозної шкоди природі, вважають екологи.

Раніше прибережна рівнина Арктичного національного заповідника була закрита для розвідки і видобутку нафти і газу. Суперечки про те, чи можна видобувати там нафту, ведуться з 1977 року. У 2017 році був прийнятий закон, який зобов'язав Міністерство внутрішніх справ США відкрити ділянку Аляски нафтовим компаніям для розвідки.

Тепер Бюро з управління земними ресурсами США розробило остаточний план. У відповідності з ним нафтовим компаніям дозволять видобувати нафту у заповіднику на Алясці. Компанії зможуть взяти в оренду 1,56 млн з 19 млн акрів заповідника.

План передбачає будівництво чотирьох злітно-посадкових смуг і колодязів, 175 миль доріг, вертикальних опор для трубопроводів, установки для обробки морської води і майданчики для барж. Здати ділянки землі в оренду компаніям планується до кінця 2019 року.

Нагадаємо, через аномальні температури, які фіксували у липні, у водах Аляски немає льоду, а найближчий льодовик за більш ніж 240 кілометрів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook