UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Справа Манафорта: Суддя відмовився розглядати змову між Трампом і Росією

Федеральний суддя у справі екс-керівника виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта постановила, що під час судового процесу не може обговорюватися можлива змова між кампанією Трампа та Росією

Про це заявила суддя Емі Берман Джексон, повідомляє Depo.ua з посиланням на Reuters.

"Розслідування, яке проводиться американським спецпрокурором Робертом Мюллером, абсолютно не має відношення до звинувачень в цьому випадку", - заявила вона.

Це пояснюється тим, що жодне з обвинувачень не пов'язано з можливою змовою. Суддя Вірджинії Т. З. Елліс, який також вів справу Манафорта, зробив аналогічний висновок.

Також суддя заявила, що має намір відхилити прохання адвокатів Манафорта про перегляд у судовому розгляді з приводу політичної приналежності журі у Вашингтоні, заявивши, що така заява "не є законною основою.

Нагадаємо, спецпрокурор США Роберт Мюллер погодився прийняти відповіді американського президента Дональда Трампа на запитання про втручання Росії у вибори США в письмовому вигляді

Президент США Дональд Трамп назвав "незаконним" розслідування спецпрокурора "російської справи" Роберта Мюллера.

Раніше адвокати президента США Дональда Трампа відхилили останні умови спецпрокурора Мюллера щодо проведення інтерв'ю в рамках російського розслідування.

Як відомо, 24 липня Трамп зголосився відповісти на питання спецпрокурора Роберта Мюллера тільки в тому випадку, якщо слідчі обмежаться темою можливого російського втручання в американські вибори 2016 року.

27 липня ЗМІ повідомили, що команда Мюллера почала вивчати Twitter президента США, щоб встановити факти можливої ​​протидії справі.

А 30 липня Трамп закликав спецпрокурора Роберта Мюллера визнати існування конфлікту інтересів, який не дозволяє йому вести об'єктивне розслідування втручання Росії в американські вибори 2016 року.

Довідка: Спецслужби США з січня 2017 року розслідують справу про можливе втручання Росії у вибори президента в жовтні 2016 року, підозрюючи, що в команди Трампа є зв'язки з Москвою. Влада Росії заперечує залученість у внутрішньоамериканські справи.

Спецслужби США дійшли висновку, що російські хакери перед американськими президентськими виборами 2016 року здійснювали кібератаки на сервери Демократичної партії, а також під час виборчої кампанії за дорученням Москви поширювалася пропаганда в соцмережах з метою вплинути на її результати на користь Дональда Трампа.

Спецпрокурор Мюллер розслідує можливу змову між командою Дональда Трампа та Росією під час президентських виборів у США, частково через чисельні зв'язки Манафорта з росіянами і його співпрацю з екс-президентом України Віктором Януковичем.

Манафорт був політтехнологом "Партії регіонів" і колишнім главою передвиборного штабу президента США Дональда Трампа.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme