Скандал у ВООЗ: послом доброї волі призначили одіозного президента Зімбабве

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) обрала послом доброї волі президента Зімбабве Роберта Мугабе

Depo.Світ
21 жовтня 2017 23:23
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua, про це рішення оголосив генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебреісус на конференції з неінфекційних захворювань (НІЗ) в Уругваї, передає Reuters.

"Для мене велика честь оголосити, що президент Мугабе погодився стати послом доброї волі з неінфекційних захворювань ВООЗ в Африці з метою вплинути на його партнерів у регіоні і визначити пріоритети НІЗ", - зазначив він.

Призначення 93-річного Мугабе розкритикували багато політиків і міжнародні правозахисні організації, пише агентство. Зокрема, влада Великобританії заявила, що таке рішення ВООЗ "несподіване і невтішне". Своєю чергою представник Держдепартаменту США висловив думку, що призначення президента Зімбабве послом доброї волі "суперечить ідеалам ООН щодо поваги прав людини та людської гідності". Він додав, що Вашингтон "розчарований" в зв'язку з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я. Як повідомляється, західні країни вважають, що Мугабе посприяв руйнуванню економіки Зімбабве. Крім того, його звинувачують у порушенні прав людини на протязі 37 років - стільки Мугабе обіймає посаду президента країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ