Сину Трампа влаштували "російський" допит у сенаті

Син президента США Дональд Трамп-молодший відповів на запитання спецкомітету з розвідки сенату конгресу США

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The Washington Post.

"Ми змогли внести остаточну ясність", - сказав Дональд Трамп-молодший.

За його словами, він дав свідчення комітету під час закритого засідання.

Він також додав, що законодавці знову ставили йому запитання у справі про втручання Росії в американські вибори.

Трамп-молодший наголосив, що не боїться звинувачень в дачі неправдивих свідчень.

Нагадаємо, 14 травня стало відомо, що син президента США Дональд Трамп-молодший погодився дати свідчення комітету сенату США з розвідки.

ЗМІ писали, що Трампа-молодшого викликали повісткою до суду для надання свідчень після того, як він двічі не прийшов на слухання комітету сенату США з розвідки в рамках справи про втручання Росії.

За даними видання New York Times, 9 червня 2016 син Трампа, зять президента США Джаред Кушнер і на той момент голова виборчого штабу Пол Манафорт, зустрілися в "Трамп-тауер" з росіянкою Наталією Весельницькою, яка, ймовірно, пов'язана з Кремлем. Видання пише, що на зустрічі російський адвокат пообіцяла надати компрометуючу інформацію на Гілларі Клінтон.

Трамп-молодший згодом заявив, що на зустрічі Весельницька говорила про скасування "закону Магнітського" і не надала жодної інформації про Клінтон.

Група американських юристів подала у Федеральну виборчу комісію скаргу на Дональда Трампа-молодшого, Джареда Кушнера і Пола Манафорта через їхню зустріч з Весельницькою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна