UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Румунія скаржиться на "солідну присутність російського шпигунства"

Міністр закордонних справ Румунії Теодор Мелешкану заявив, що в країні відчувається солідна присутність російського шпигунства

Так він прокоментував інформацію про можливе посилення дій російських спецслужб у країні, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я не маю точних даних, але в нашій країні все-таки відчувається дуже солідна присутність російського шпигунства", - зазначив міністр.

Коментуючи позицію посольства Росії у Бухаресті, представники якого назвали вислання російського дипломата "колективним політичним безумством", Мелешкану, у свою чергу, заявив, що "політичним безумством була хімічна атака в Солсбері".

Нагадаємо, у зв'язку з отруєнням у Солсбері (Велика Британія) колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії, 27 країн видворяють 144 російських співробітників розвідки, які видавали себе за дипломатів.

Список країн, які видворяють російських дипломатів: Албанія, Австралія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Македонія, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, США, Україна, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція, Бельгія.

НАТО також відмовило в акредитації десятьом російським дипломатам.

29 березня про висилку російського дипломата оголосила Грузія.

Перед цим Адміністрація президента США Дональда Трампа оголосила про видворення 60 російських дипломатів і про закриття російського консульства в Сіетлі у зв'язку зі спробою вбивства колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки в Британії.

29 березня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія висилає 60 американських дипломатів і закриває генконсульство США в Санкт-Петербурзі.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme