Російський хакер визнав себе винним у американському суді

Громадянин Росії Петро Левашов визнав себе винним за звинуваченням у хакерстві в суді США

Про це повідомило американське міністерство юстиції, передає Depo.ua із посиланням на РИА "Новости".

"Левашов постав перед окружним суддею Робертом Чатігні і визнав себе винним в одному злочинному епізоді за статтею "заподіяння шкоди захищеному персональному комп'ютеру", одному епізоді за статтею про злочинну змову, по одному пункту шахрайства і одному пункту крадіжки персональних даних з обтяжуючими обставинами", - йдеться в прес-релізі.

Слухання відбулися в Хартфорді, штат Коннектикут.

Помічник генпрокурора США Брайан Бенчковскі заявив, що Левашов протягом 20 років керував мережами ботів, які дозволяли йому збирати персональну інформацію з заражених комп'ютерів, розсилати спам і поширювати віруси, які використовуються для шахрайства.

При цьому прокурор Джон Дарем зазначив, що росіянин "жив цілком комфортно, в той час як його злочинна поведінка псувала життя тисячам користувачів комп'ютерів".

Вирок Левашову буде винесений 6 вересня 2019 року, до цього часу він буде як і раніше перебувати під вартою.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року іспанський суд ухвалив рішення про задоволення запиту США на екстрадицію російського програміста, Петра Левашова, якого підозрювали у хакерських діях.

Довідка: США звинувачують Левашова в тому, що протягом трьох років він зламував комп'ютери американців і торгував паролями до них.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна