Пропагандистський телеканал безкоштовно відремонтував Маші Лавровій дачу (ФОТО)

За НТВ показали випуск передачі "Дачна відповідь", де павільйон на дачі родини прес-секретаря МЗС Росії Марії Захарової переробили в стилі "старовинної російської садиби"

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Insider.

"Я не виступала в цій ситуації в ролі державного службовця, я виступала в ролі дочки. А моя сім'я виступала в ролі сім'ї. І це не моя дача. Це дача моєї мами і мого тата. Що ми неправильно зробили? Я повинна була відмовитися від батьків, або вони повинні були сказати, що я не їхня дочка? Що мені треба було зробити? Не брати участі в програмі?", - запитує вона.

Захарова стверджує, що брала участь у відборі на програму на ряду зі звичайними глядачами.

"Я нічого ні від кого не приховувала, нічого ні в кого не крала, не використала ніяке посадове становище. Ми всією сім'єю писали відповідні заявки багато років. Тому що обожнюю цю передачу з моменту її існування, це програма багато значить в житті нашої родини. Спочатку моїй родині просто нікуди було запрошувати, а потім, коли у моїх батьків з'явився дачну ділянку, ми почали писати і запрошувати цю програму. І зробили це точно так же, як роблять мільйони інших людей", - наголошує глашатай державного відомства.

Нагадаємо, Захарова від імені МЗС Росії щодня виступає на цьому ж каналі з офіційними заявами. МЗС Росії - один з головних ньюзмейкерів НТВ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна