Повія Дерипаски передумала і не розповість США про втручання Росії

Анастасія Вашукевіч (Настя Рибка) не має наміру передавати США дані про російське втручання в американські вибори

Про це заявила сама Вашукевіч, передає Depo.ua з посиланням на Vice News.

"Я не збираюся нікого шантажувати, і я не планувала цього", - сказала Вашукевіч.

При цьому вона додала, що передасть аудіозаписи, на яких детально описується роль Росії у виборах США 2016 року, лише одному чоловікові - російському олігарху Олегу Дерипасці.

Як уточнюється, заяву було передано через Христину Шереметєва, дружину Олександра Кирилова (Алекса Леслі).

Нагадаємо, 26 лютого у Таїланді поліція затримала скандальну російську модель Настю Рибку, її так званого секс-гуру Алекса Леслі та ще вісьмох росіян за проведення нелегального секс-тренінгу.

27 лютого скандальна російська модель Настя Рибка заявила, що готова надати будь-яку інформацію іноземним спецслужбам, якщо вони їй допоможуть вийти з тайської в'язниці. "Я є свідком і єдиною відсутньою ланкою в зв'язку Росії з виборами в США, тобто в цьому довгому ланцюжку - Олег Дерипаска, Приходько, Манафорт і Трамп", - сказала Рибка.

28 лютого героїня розслідування російського опозиціонера Олексія Навального про зв'язки глави апарату уряду Росії Сергія Приходька й олігарха Олега Дерипаски Настя Рибка, яку заарештували у Таїланді, звернулася до США з проханням про політичний притулок.

Настя Рибка повідомила, що має докази російського втручання в американські вибори.

Раніше в США заявили, що Рибка може отримати лише статус біженки, тому що для отримання політичного притулку необхідно перебувати на території країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна