UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Порядок імпічменту Трампа змінили

Лідер республіканської більшості в Сенаті США Мітч Макконнелл після нищівної критики з боку демократів відмовився від запропонованої ним вимоги, щоб менеджери імпічменту та адвокати президента Дональда Трампа кожен озвучували свої вступні аргументи протягом двох днів

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The Hill.

Макконнелл в останню хвилину вніс зміни до своєї резолюції щодо судового процесу з імпічменту Трампа, щоб дати сторонам по три дні на висловлення їхніх вступних аргументів, загальна тривалість яких може бути не більше 24 годин.

До цього кожній стороні надавалося два дні по 12 годин, що означало б проведення слухань пізно вночі.

Резолюція також дозволяє кожній стороні обрати, скільки людей може виступити з аргументами.

Нагадаємо, 21 січня у США сенат розпочав судовий процес щодо імпічменту Трампа.

Того ж дня лідер республіканської більшості в Сенаті Конгресу США Мітч Мак-Коннел представив резолюцію щодо процедури проведення слухань з імпічменту, яку демократи вже назвали "національною ганьбою".

Як відомо, сенатори голосуватимуть кожну правку демократів до резолюції республіканців.

Представники Республіканської партії США в Сенаті заблокували вимогу демократів про запит додаткових документів, що стосуються України, в рамках слухань про імпічмент президента країни Дональда Трампа.

Довідка: 25 вересня у Білому домі оприлюднили стенограму розмови Трампа й Зеленського. Відповідно до неї, Зеленський заявляв, що генпрокурор – 100% його людина, а Євросоюз мало допомагає Україні.

У США опублікували скаргу інформатора на розмову Трампа із Зеленським. Інформатор розповів, що новій українській владі натякали на те, що зустріч або телефонний дзвінок між Зеленським і Трампом залежатимуть від того, наскільки президент України виявить бажання співпрацювати з тих питань, які озвучували тодішній генпрокурор Юрій Луценко та адвокат Трампа Рудольф Джуліані. Йдеться про розслідування проти компанії, де працював син Джо Байдена.

Згодом ЗМІ "рознюхали", хто "злив" скандальну розмову Трампа і Зеленського.

31 жовтня Конгрес США дав старт процедурі імпічменту Трампа.

13 листопада у Конгресі США стартували публічні слухання щодо імпічменту Трампа.

19 грудня під час голосування в Палаті представників США затвердили звинувачення щодо Трампа за двома статтями ("перевищення повноважень" і "перешкоджання Конгресу"). Тепер питання про відсторонення глави держави від посади буде передано Сенату.

15 січня справу про імпічмент Трампа передали в Сенат США.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme