Після сексу з лялькою можна буде поговорити

39-річний іспанський розробник секс-ляльок Серж Сантос продовжує удосконалювати власні вироби, роблячи наддорогі штучні жінки схожими на справжніх

Depo.Світ
18 жовтня 2017 22:39
ФОТО: depo.ua

Крім використання унікальних матеріалів Сантос планує наділити своїх секс-роботів системою датчиків, що дозволяють реагувати на людські дотики, повідомляє Depo.ua з посиланням на таблоїд NZ Herald.

Тепер секс-лялька Саманта вміє відповідати словом "привіт" на знайомство з нею, а у відповідь на дотик до стегон чуттєвим голосом говорить: "Мені це подобається". За секс-ляльку зростом 165 см і з ідеальною фігурою компанія Сержа Сантоса просить $ 3500.. Наступним етапом, за визнанням Сантоса, стане вдосконалення штучного інтелекту секс-ляльок. Нововведення дозволить не тільки урізноманітнити сексуальне життя, але і максимально наблизити комунікацію роботів з людиною до рівня взаємодії між людьми.

Серж Сантос заснував компанію Synthea Amatus в 2015 році. Унікальні розробки творець перевірив на собі: за визнанням Сантоса, секс-лялька допомогла врятувати його шлюб і урізноманітнити сексуальне життя з власною дружиною.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ