UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Pfizer повідомила Індію про намір виробляти там свою вакцину, – ЗМІ

Компанія Pfizer заявила уряду Індії про намір виробляти в країні свою вакцину від коронавірусу, якщо компанія швидко зможе отримати необхідні дозволи
 

Журналіст стрічки новин

Про це пише Reuters із посиланням на власні джерела, повідомляє Depo.ua.

Також умовою компанії є забезпечити свободу ціноутворення та експорту.

Pfizer стала першою компанією, котра подала заявку на отримання дозволу на екстрене виробництво в Індії.

"Американські компанії хочуть виробляти вакцини в Індії на спільних підприємствах", – сказало одне з джерел Reuters.

Минулого місяця компанія Pfizer відкликала заявку на дозвіл використовувати вакцину Pfizer-BioNTech в Індії після того, як місцевий регулюючий орган відхилив її прохання здійснити невелике місцеве дослідження щодо безпеки. Через це вакцина, розроблена німецькою компанією BioNTech SE, не отримала доступ до одного з найбільших світових ринків із виробництва ліків.

Нагадаємо, Єрмак обіцяє вакцину Pfizer вже найближчими тижнями.

Водночас Європейський Союз в березні отримає додатково 4 мільйони доз вакцини від коронавірусу Pfizer.

Довідка: Вакцина Pfizer/BioNTech – це препарат американського виробництва, який містить генетичні інструкції, що допомагають нашому імунітету захиститись від коронавірусу. Вакцина має ефективність 95% – тобто саме на тільки вона знижує кількість симптоматичних випадків COVID-19 у людей.

Pfizer вводять у виді двох ін'єкцій з інтервалом у 21 день. Зазвичай препарат вводять в м'язи рук. Препарат не рекомендується використовувати для осіб молодше 16 років. Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) погодило з Pfizer і BioNTech план тестування вакцини серед дітей на більш пізньому етапі.

Після вакцинації Pfizer у людей можуть спостерігатися побічні ефекти легкої або середньої тяжкості, однак стан поліпшувався вже через декілька днів. Зокрема, спостерігалися біль і припухлість в місці уколу, головні й м'язові болі, біль в суглобах, жар і озноб. У рідких випадках може бути сверблячка в місці ін'єкції, біль в кінцівках, збільшення лімфатичних вузлів, порушення сну і загальне нездужання, ще рідше – алергічні реакції.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme