Оприлюднили передсмертний лист екс-президента Перу, який вкоротив собі віку

Дочка екс-президента Перу Алана Гарсії, який покінчив життя самогубством, зачитала на похоронах його передсмертний лист, в якому він заявив про непричетність до корупції

Про це  повідомляє Depo.ua із посиланням на El Comercio.

Гарсія наклав на себе руки вранці в середу під час затримання національною поліцією за ордером, виданим проти нього у зв'язку з розслідуванням справи про корупцію. Він підозрювався в участі в злочинній змові і відмиванні грошей. Крім того, прокуратура надала докази, що колишній президент отримав від бразильської будівельної компанії Odebrecht хабар в 100 тисяч доларів.

"Я виконав завдання привести до влади апризм (APRA - одна з провідних політичних сил Перу, яка націлена на захист корінного населення і малозабезпечених), і ми знову підвищили його соціальну значимість. Я вірю, що це була мета мого існування", - цитує портал лист Гарсії.

"З цієї причини і з-за невдач влади наші опоненти обрали стратегію криміналізації мене протягом більше 30 років. Але вони нічого не знайшли, і я знову розгромив їх, тому що вони ніколи не знайдуть нічого, крім їх спекуляцій і розчарувань", - писав екс-президент.

Він запевняє, що "не було ні рахунків, ні хабарів, ні багатства... Інші продаються, я - ні".

"Я виконав свої зобов'язання в політиці і в діях заради народу, досягнувши цілей, яких не досягли інші країни або уряди... Я залишаю моїм дітям почуття власної гідності від прийнятих рішень, моїм колегам - знак моєї гордості. І мій труп як вираз мого презирства по відношенню до ворогів, бо я виконав місію, яку перед собою ставив", - написав Гарсія.

Нагадаємо, що екс-президент Перу Алан Гарсія покінчив життя самогубством.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна