"Обмовився": Після шквалу критики Трамп заявив, що Росія все ж могла втрутитися у вибори

Після критики республіканців і демократів президент США Дональд Трамп повідомив, що він обмовився та насправді він погоджується із висновками американських спецслужб про ймовірне втручання Росії у президентські вибори 2016 року

Про це він заявив після повернення до США після зустрічі із президентом США Володимиром Путіним, передає Depo.ua із посиланням на NYT.

За словами Трампа непорозуміння нібито виникло внаслідок його використання "подвійного заперечення".

"Речення повинно було звучати "Я не бачу жодної причини, чому б це не була б Росія", - свого роду подвійне заперечення", - стверджує президент США.

"Я думаю, що це, ймовірно, само собою прояснює речі. Я неодноразово говорив про дані від нашої розвідки про те, що росіяни намагалися втрутитися у наші вибори", - зауважує Трамп.

Окрім того, він додав, що "повністю довіряє спецслужбам" і пообіцяв, що його адміністрація "намагатиметься агресивно попередити спроби Росії втрутитися у майбутні середньострокові вибори в листопаді".

Нагадаємо, під час брифінгу у Гельсінкі з нагоди особистої зустрічі з Путіним Трамп не став звинувачувати Росію у втручанні в президентські вибори в США у 2016 році та відмовився підтримати висновки американських спецслужб, які стверджують, що таке втручання і справді відбулося.

Однопартійці Трампа різко розкритикували його виступ.

Довідка: У 2016 році американські спецслужби дійшли до висновку, що Росія стоїть за спробами домогтися поразки Гілларі Клінтон на президентських виборах, зокрема, санкціонувавши проведення кібер-атак та кампанії із поширення фейкових новин у соціальних мережах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна