Ніщо не зупинить Путіна піти на Київ після фінішу "Північного потоку-2", - Польща

Після завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2" ніщо не зупинить Володимира Путіна піти на Київ

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у Гамбурзі, повідомляє Depo.ua з посиланням на РАР.

Він наголосив, що Польща вважає "Північний потік-2" дуже небезпечним проектом. За його словами, якщо після будівництва "Північного потоку-2" виявиться, що українська ГТС не потрібна, то "що зупинить Володимира Путіна піти на Київ?".

"Я знаю позицію уряду Німеччини, що це – бізнес-проект. Проте в це ніхто не вірить на схід від Одри. Ви будете здивовані тим, кого я зараз процитую, але Ленін одного разу сказав, що капіталісти такі жадібні, що "продадуть нам мотузку, на якій ми їх повісимо. Ми, європейці, платимо росіянам за газ, а вони вкладуть ці гроші в свою армію, і ми будемо просити про захист США. Така логіка, про яку говорив Ленін",- сказав Моравецький.

Нагадаємо, 11 листопада міністр енергетики США Рік Перрі заявив, що США продовжать працювати з ЄС проти запуску "Північного потоку-2".

Російська держкомпанія "Газпром" заявила про намір побудувати газопровід "Північний потік-2", "незважаючи ні на що".

Довідка: "Північний потік" — газопровід від Росії до Німеччини, перша гілка якого вже збудована. Термін "Північний потік" (або Nord Stream) часто вживаються у відношенні до частини цього газопроводу між Виборгом та Ґрайфсвальдом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна