UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Путінських пропагандистів звинуватили у брехні про еквадорський "майдан"

Міністр внутрішніх справ Еквадору Марія Паула Ромо звинуватила російський телеканал Russia Today (RT) в спотвореному висвітленні недавніх заворушень в країні
 

Про це вона заявила на пресконференції в штаб-квартирі еквадорської поліції, запис якої викладений на сторінці міністерства в Facebook, передає Depo.ua з посиланням на "Интерфакс".

 

"Атаки в соцмережах, кількість неправдивої інформації, висвітлення подій, що відбуваються на вулицях, з яким в прямому ефірі виступав канал із Росії ... Зверніть увагу, що протести передавалися в прямому ефірі каналом російського уряду", – заявила міністр.

 

При цьому вона зазначила, що "багато що ще треба прояснити і дати оцінку". У відеоролику, розміщеному в "Твіттері" іспанської редакції RT, відзначається, що йдеться саме про російський телеканал.

 

"Неймовірною була систематична атака по інформаційних каналах. Були сплановані атаки, спрямовані, наприклад, на легітимність поліції. Одного вечора були використані фальшиві фотографії поранених, мертвих, але як ви бачите, це не відповідало дійсності, але розпалювало настрої маніфестантів", – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, 5 жовтня Еквадорі внаслідок масових протестів й заворушень через скасування пільг на пальне запровадили надзвичайний стан на 60 днів. Еквадорська державна нафтова компанія Petroamazonas EP на тлі масових протестів призупинила роботи на трьох нафтових родовищах, оскільки їх захопили протестувальники. Під час "паливних" протестів в Еквадорі були заарештовані 275 осіб, внаслідок сутичок з протестувальникаами 28 поліцейських отримали поранення. 

11 жовтня стало відомо про загибель чотирьох протестувальників

Довідка: Протести в Еквадорі почалися через різке підвищення цін на пальне через скасуванням державних субсидій. Уряд більше не може дозволити собі субсидувати його покупку, пояснив президент республіки Ленін Морено. З початку жовтня ціни на пальне підскочили більш ніж удвічі.

Субсидії на пальне були введені в Еквадорі в 1970-х роках. Їх скасування є частиною пакету економічних заходів, за допомогою яких уряд хоче боротися з кризою в країні. Еквадор раніше отримав від Міжнародного валютного фонду позику в розмірі $4,2 ​​млрд і зобов'язався у відповідь скоротити державні витрати. Програма субсидій обходилася бюджету в $1,3 млрд на рік.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme