UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Литовські активісти добралися до Amazon: вимагають відмовитися від товарів з радянською символікою

Литовські активісти домагаються вилучити з продажу товарів із радянською символікою, які продаються через інтернет-сервіс Amazon

На сайті Amazon можна знайти десятки футболок з радянською символікою - серпом і молотом, передає Depo.ua з повиланням на Delfi.

Автор ініціативи Гедрюс Сакалаускас закликав жителів Литви, а також інших користувачів, об'єднатися і висловити свою думку щодо неприпустимості торгівлі речами з радянською символікою.

У коментарі виданню він розповів, що під час акції активісти залишають на Facebook-сторінці Amazon питання, чи впевнені вони в тому, що зробили правильний вибір, із хештегом #WhyNotSwastika.

За його словами, акція була ініційована в Литві, до неї вже долучилися Естонія, Латвія, Польща, Чехія, Словаччина, Україна, Грузія та Вірменія.

Нагадаємо, литовські активісти змусили вилучити з продажу майки з радянською символікою американську мережу Walmart і німецьку компанію Adidas.

Зокрема, посол Литви у США Роландас Кріщюнас звертався до керівництва Walmart з проханням відкликати з продажу товари з радянською символікою.

У листі він вказав, що після того, як СРСР окупував Литву, "сотні тисяч наших громадян були вбиті, заслані, замучені, зґвалтовані, були розділені сім'ї".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook