UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Глибоко аморально": У РПЦ наїхали на сурогатних матерів

Очільник одного із відділів церковних зв'язків РПЦ митрополит Іларіон заявив, що, на його думку, таке явище як сурогатне материнство "потворне" по своїй суті

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Интерфакс".

Митрополит наголосив також на законодавчій забороні сурогатного материнства.

Варто зазначити, що така реакція священнослужителя була пов'язана із новиною про те, що в одній із московських квартир було знайдено п'ять новонароджених дітей, які народилися від сурогатних матерів.

Потрапити до біологічних батьків діти не могли, оскільки в країні були введені карантинні обмеження.

"Я з жалем сприймаю той факт, що наше законодавство не забороняє сурогатне материнство", – прокоментував ситуацію Іларіон.

Він зауважив також, що така процедура протиприродна ще й з причини того, що діти стають предметом торгівлі. А це, на думку церкви, глибоко аморально. Іларіон нагадав також, що, згідно Конституції, шлюб – це союз чоловіка і жінки.

"І цей союз укладається для того, щоб чоловік і жінка могли давати життя дітям, ніяка участь третьої особи в цьому процесі не передбачається", – наголосив митрополит РПЦ.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Марина Лазебна планує якнайшвидше вирішити правові проблеми захисту прав дітей і жінок – сурогатних матерів.

Довідка: Сурогатне материнство – допоміжна репродуктивна технологія. У більшості випадків сурогатне материнство застосовується для подолання безпліддя у подружніх парах, в яких жінка не здатна виносити дитину за медичними показаннями.

Сурогатне материнство можливо тільки при використанні екстракорпорального запліднення у гінекологічних клініках відповідного профілю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"