UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Генпрокурор США відмовився свідчити в конгресі щодо "російської справи"

Генеральний прокурор і міністр юстиції США Вільям Барр відмовився брати участь в запланованих на 2 травня слуханнях у Палаті представників Конгресу у справі про доповідь спецпрокурора Роберта Мюллера про можливі зв'язки президента країни Дональда Трампа з Росією

Про це повідомила прес-служба американського міністерства юстиції, передає Depo.ua з посиланням на DW.

Раніше голова комітету Палати представників у справах юстиції Джерольд Надлер зажадав, щоб Барр взяв участь у відкритому опитуванні членами комітету. У повідомленні прес-служби Мін'юсту США такі умови були названі "безпрецедентними і позбавленими необхідності". Однак Барр "буде щасливий поспілкуватися безпосередньо з членами (Палати представників - ред.) І відповісти на їхні запитання на тему доповіді Мюлера", наголосила його представник.

Демократ Хакім Джефріс заявив, що якщо Барр відмовиться прийти на слухання, то його викличуть туди повісткою.

"Він може бігти, але не може сховатися", - сказав Джефріс журналістам.

Барр заявив 1 травня на засіданні комісії Сенату у справах юстиції, що не вважає зроблену ним короткий виклад результатів розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера про можливі зв'язки Трампа з РФ невірним.

При цьому Барр назвав помилковим уявлення про те, що сам Мюллер звинуватив його в некоректному викладі результатів його доповіді, і вкотре наголосив, що, на його думку, Трамп не порушував закону і завжди співпрацював із слідством.

Нагадаємо, напередодні ЗМІ писали, що спеціальний прокурор Роберт Мюллер в листі поскаржився на те, що генпрокурор США Вільям Барр в "неповному" вигляді виклав доповідь у справі про втручання Росії в американські вибори.

29 квітня стало відомо, що генеральний прокурор США Вільям Бар відмовляється давати свідчення Юридичному комітету Палати представників на закритому засіданні, присвяченому "російській справі", якою керував спецпрокурор Роберт Мюллер.

Довідка: 18 квітня спецпрокурор США Роберт Мюллер у своєму розслідуванні детально описав спроби Росії втрутитися у президентські вибори 2016 року через хакерські злами, однак не знайшов жодних доказів можливої змови кампанії Трампа з росіянами.

Конгресмени США зобов'язали Мін'юст надати повний звіт розслідування Мюллера.

24 березня міністр юстиції і генпрокурор США Вільям Барр передав американському Конгресу доповідь про розслідування "російської справи" спецпрокурора Роберта Мюллера. Цей звіт зняв з президента США Дональда Трампа підозри про змову з Росією.

Водночас у документі містяться факти проти Росії щодо її спроби вплинути на підсумки президентських виборів.

Тим часом голова комітету палати представників щодо судових справ Джеррольд Надлер намір викликати генпрокурора США Вільяма Барра для надання свідчень після публікації резюме по доповіді Роберта Мюллера про російське втручання.

Генеральний прокурор США Вільям Бар має намір опублікувати публічну версію доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера про розслідування втручання Росії у президентські вибори 2016 року протягом кількох тижнів.

Рейтинг президента США Дональда Трампа впав до рекордного для цього року рівня після публікації розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера щодо змови його команди з Росією перед президентськими виборами в США у 2016 році.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme