UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Екологи з Німеччини виступили проти будівництва "Північного потоку-2"

Німецьке товариство захисту навколишнього середовища вимагає перевірити дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2" з точки зору його впливу на екологію

Екологи з Німеччини виступили проти буді…
Фото: ЕРА

Про це повідомляє газета WirtschaftsWoche, передає Depo.ua.

Голова товариства Саша Мюллер-Креннер заявив, що у відділення гірської інспекції міста Штральзунд направлено звернення про перевірку. Зокрема, екологів цікавлять питання, в яких умовах природний газ видобувається і переробляється в Росії і як він впливає на навколишнє середовище.

Учасники організації посилаються на правовий висновок інституту економіки та права Берлінського технічного університету. Припускається, що розрахунки про викиди метану внаслідок роботи газопроводу занижені.

"Є істотні докази того, що викиди метану від видобутку газу в Європі та Росії насправді вище, ніж передбачалося раніше, або ніж було зазначено виконавцями проєкту", – повідомляють екологи.

Нагадаємо, у США вважають, що будівництво "Північного потоку-2" затягнеться мінімум на два роки.

20 грудня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав щорічний оборонний бюджет США, який містить військову допомогу Україні на суму в $300 мільйонів та санкції проти російських газопроводів.

21 грудня компанія-підрядник "Північного потоку-2" Allseas заявила про призупинення роботи через санкції США.

Довідка. Наразі російський газ до Європи постачається через газотранспортну систему України в межах контракту, який завершується 31 грудня 2019 року. Нового контракту на транзит Україна та Росія досі не уклали. Послуги транзиту російського газу до ЄС щороку приносять Україні по $3 млрд. 

Росія прагне відмовитися від послуг українського транзиту. Для цього там будують газопроводи в обхід України: "Північний потік-2" та "Турецький потік". Введення їх в експлуатацію дасть змогу російському "Газпрому" постачати ті ж обсяги газу до Європи, що й зараз, не використовуючи українські газопроводи.

Водночас наразі "Газпром" зіткнувся з труднощами щодо побудови "Північного потоку-2", тому майбутнє транзиту газу до ЄС невизначене. Для того, щоб укласти нову угоду про транзит проводяться тристоронні переговори, у яких беруть участь представники України, Росії та Єврокомісії.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme