UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Допомога Україні: Сенат США не піде на канілкули до затвердження вимог Байдена

Сенат США наступного тижня не піде на традиційні різдвяні канікули та продовжить роботу для затвердження фінансування допомоги Україні, Ізраїлю і Тайваню

Допомога Україні: Сенат США не піде на к…

Про це повідомив лідер Демократичної партії в Сенаті Чак Шумер, передає Depo.ua з посиланням на Рolitico.

Шумер зазначив демократам на зборах, що переговори про кордон просуваються достатньо, щоб виправдати продовження засідання палати.

Нагадаємо, що більшість представників Республіканської партії готові підтримати допомогу Україні, однак вимагають спочатку збільшити видатки на захист південного кордону з Мексикою. Однак демократи проти поєднання цих питань. За словами представника республіканців Джона Туна, в переговорах з демократами існує прогрес, повідомляє "Радіо Свобода".

Лідер демократів звернувся до колег-республіканців: "Республіканці кажуть, що дії на кордоні є терміновими. Якщо вони серйозно налаштовані щось зробити, їм не слід із таким прагненням йти додому. Світ спостерігає за тим, що зараз робить Конгрес. Наші друзі дивляться. Наші супротивники спостерігають. Путін уважно спостерігає. Демократи продовжуватимуть працювати. Занадто багато поставлено на карту для України, Америки, демократії", — підкреслив він.

Шумер також нагадав республіканцям про слова президента Росії Володимира Путіна під час "прямої лінії".

"Путін хоче, щоб Америка залишила Україну, і думає, що він домагається цього, частково діючи через Трампа. Те, що Путін щойно сказав про американську допомогу Україні: "Безкоштовні речі колись закінчаться, і, схоже, це вже сталося". Ми маємо діяти", — зазначив він.

Раніше, спікер Палати представників США Майкл Джонсон висловився проти відмови від різдвяних канікул.

Нагадаємо, 6 грудня Сенат США заблокував процедурне голосування щодо пакету допомоги на $106 млрд, який Білий дім запросив для України, Ізраїлю і Тайваню. Згідно з цим документом, Україні майють надати $61 млрд. Причиною блокування стали вимоги республіканців внести до законопроекту жорсткіші правила щодо захисту кордону США з Мексикою. До слова, проти допомоги без урахування безпеки кордонів проголосували навіть ті республіканці, які активно підтримують Україну.

Президент США Джо Байден звинуватив республіканців в політичному шантажі.

Раніше стало відомо, що Адміністрація Байдена розглядає можливість піти на значні поступки, щоб надати нову допомогу Україні та Ізраїлю.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme