Це не перемога: Пєсков розповів про катастрофічні наслідки анексії Криму для Росії

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що наслідки приєднання Криму до Росії привнесли безліч труднощів в економіку країни

Depo.Світ
19 березня 2017 10:15
ФОТО: depo.ua

В інтерв'ю РБК він сказав, що ці труднощі торкнулися всієї країни, всіх регіонів, передає Depo.ua.

Однак Пєсков закликав не перебільшувати ціну, яку доведеться заплатити за приєднання півострова всім росіянам. Він назвав її "посильної".

"Очевидно, що ті події міжнародні і ту поведінку ряду країн на Заході, і в Європі, і в США, які пішли за возз'єднанням Криму з Росією, вони привнесли з собою багато труднощів для нашої економіки. І це стосується вже не Москви, не Санкт-Петербурга, не Калінінграда, а всієї країни, всіх регіонів", - сказав Пєсков.

"Це ті труднощі, це та ціна, напевно, яку ми всі дійсно повинні заплатити за ... Це не перемога, розумієте, то, що сталося з Кримом. Це ось той самий історичний поворот, це скоріше, мабуть, порятунок цілого народу. Возз'єднання народу зі своєю країною. І за це ми платимо ціну. Чи велика ця ціна? Скажу так, вона дуже посильна для Російської Федерації. Чи варто перебільшувати, аларміські перебільшувати розмір цієї ціни?" - Поставив риторичне запитання прес-секретар і відповів, що, з його точки зору, це був би абсурд.

Нагадаємо, 18 березня у Москві крім представників патріотичних рухів і школярів в мітингу-концерті на Ворбьевих горах, де святкували анексію Криму, брала участь і професійна масовка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ