UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Біля всесвітньо відомого заповідника вбили майже сто слонів (ФОТО)

Майже 90 мертвих слонів виявили неподалік від знаменитого заповідника у Ботсвані

Біля всесвітньо відомого заповідника вби…

Організація "Слони без кордонів", яка проводить аерозйомку місцевості, зазначає, що масштаби вбивств від рук браконьєрів тут безпрецедентні, передає Depo.ua з посиланням на ВВС.

У Ботсвані - найбільша у світі популяція слонів, але браконьєри вдерлися в її кордони.

Вчені, що проводять дослідження, стверджують, що велику кількість слонів вбили заради їхніх бивнів кілька тижнів тому. Ще п'ять білих носорогів вполювали протягом останніх трьох місяців.

"Я в шоці, я цілком вражений. Масштаб браконьєрства щодо слонів на сьогодні є найбільшим, ніж будь-де в Африці до цього", - сказав доктор Майк Чейз зі "Слонів без кордонів".

За даними Великого перепису слонів, третину африканських слонів вбили в останнє десятиліття, 60% слонів Танзанії загинули в останні п'ять років.

Ботсвана славилася своєю непримиренністю до браконьєрів. Інциденти нападів на тварин в країні були рідкісними завдяки озброєним та ефективним підрозділам боротьби з браконьєрством. Це значно допомагало уникати втрат серед слонів, порівняно з іншими регіонами.

Попри брак огорож на кордонах, дані з маячків показали, що слони відступають з Анголи, Намібії та Замбії, воліючи залишитись в кордонах Ботсвани, де, як вважалося, було безпечніше.

Ботсвану, що мала 130 тис. слонів, називали їхнім останнім прихистком в Африці, оскільки браконьєри, охочі до слонової кістки, продовжували винищувати стада на решті континенту.

Перший знак, що ситуація змінюється, помітили два роки тому, коли ВВС летіла з Чейзом біля кордону з Намібією, і він вперше виявив кілька слонячих туш без бивнів.

Але ці останні вбивства сталися глибоко в Ботсвані, поруч із захищеним природоохоронним заповідником в Дельті Окаванґо, що приваблює туристів з усього світу.

На думку Чейза, причина ситуації - у роззброєнні державних підрозділів, що боролися з браконьєрством.

"Наш новий президент повинен захистити спадок Ботсвани і швидко вирішити цю проблему. Туризм є життєво важливим для нашої економіки і робочих місць, так само як і наша міжнародна репутація, адже досі нас сприймали як безпечну фортецю для слонів", - каже Чейз.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme