UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

24 штати США відмовляються відправити Вашингтону дані по виборцях, - Hill

Щонайменше 24 американських штатів затягують процес або відмовляються підкоритися запитом адміністрації президента США Дональда Трампа про надання реєстраційних даних виборців

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The Hill.

11 травня Трамп підписав указ про створення комісії для розслідування можливих фальсифікацій на виборах. В рамках роботи комісія направила листи 50 секретарям штатів по всій країні, запитавши інформацію про виборців.

У листі було запитано про інформація про імена, адреси, дати народження і партійних перевагах зареєстрованих виборців в кожному зі штатів. Згідно з даними видання, комісія також запросила інформацію про участь виборців у голосуваннях з 2006 року.

Багато штатів США виступили проти такого запиту, заявивши, що не збираються надавати інформацію федеральної влади.

"Президент створив цю виборчу комісію, ґрунтуючись на неправильному затвердженні, що "фальсифікації на виборах" є поширеним явищем - це не так", - зазначила секретар штату Кентуккі демократ Алісон Ліндерган.

Вона підкреслила, що не має наміру передавати "особисті дані жителів Кентуккі федеральному уряду".

Секретар штату Міссісіпі республіканець Делберт Хосманн також виступає проти такого кроку Білого дому. Він запропонував членам комісії "піти стрибнути в Мексиканську затоку".

Серед виступаючих проти запиту про виборців представники таких американських штатів, як Арізона, Каліфорнія, Невада, Нью-Йорк, Огайо, Техас, Вермонт і інші.

Трамп заявляв про те, що кілька мільйонів нелегальних виборців брали участь в голосуванні на президентських виборах в 2016 році. На його думку, саме з цієї причини кандидат від демократів Хілларі Клінтон виграла пряме голосування, де підраховується саме число виборців.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme