UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

"Зібрала понад 70 довідок": Вдова загиблого капітана літака МАУ поскаржилася на бюрократію

Вдова загиблого капітана літака МАУ повідомила, що, на її думку, держава і МАУ "працюють окремо"

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Страна.ua".

"Як я зрозуміла, МАУ та держава окремо працюють, тому що авіакомпанія планує виплачувати суму рівну середній заробітній платі мого чоловіка. Точних цифр назвати не можу, оскільки вони у кожного різні", – пояснила вона.

За словами вдови, зараз вона не може влаштуватися на роботу, тому що, для отримання пільг та виплат на дітей, їй потрібно залишатися безробітною.

Зазначається, що в минулому жінка працювала в компанії "Vodafone" у відділі по зверненню громадян, і вона сподівається, що незабаром туди повернеться.

"Я не сподіваюся на державу, якщо чесно. Вони виплатили в січні по 200 тис. гривень і все. Зараз я збираю довідки, щоб отримувати виплати на дітей. Зібрала вже більше 70-ти довідок, і це ще не кінець. Кожен день ходжу як на роботу за цими довідками. Якщо мене не добила смерть чоловіка, то відчуваю, що зламає система", – наголосила Гапоненко.

Окрім того, вона повідомила, що через три дні, 17 лютого, в "Борисполі" відбудеться укладання фундаменту для меморіалу загиблого в Ірані екіпажу лайнера МАУ. Родичі вже отримали запрошення від авіакомпанії.

Нагадаємо, Україна просить у Ірану записи переговорів диспетчерів літака МАУ.

Довідка: 8 січня невдовзі після зльоту з тегеранського аеропорту імені Імама Хомейні розбився літак Boeing-737 української авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ). Внаслідок трагедії загинули 167 пасажирів і 9 членів екіпажу.

11 січня Іран офіційно визнав, що збив український пасажирський літак "Міжнародних авіаліній України", але наголосив, що зробив це випадково.

20 січня президент України Володимир Зеленський домовився із представником Ірану, що всі залишки збитого  літака перевезуть до України.

2 лютого президент України Володимир Зеленський заявив, що українська сторона наполягає на праві забрати "чорні скриньки" зі збитого біля Тегерану українського літака, у разі їх неповного розшифрування на території Ірану.

4 лютого п'ять країн (Канада, Україна, Афганістан, Швеції і Велика Британія) почали відкрито вимагати від Ірану оприлюднити вміст "чорних скриньок".

Читайте також:  Іран збив український пасажирський літак (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme