UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Зеленський "презентував" формат щасливої родини

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що щастя української родини залежить від щастя кожного її члена

Про це він заявив під час 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) в Києві, передає Depo.ua.

"Коли я готував цю промову – гортав стрічку Facebook… Я натрапив на декілька афоризмів. Там був Омар Хайям, Конфуцій, Піфагор, Жан-Жак Руссо… Проте я не буду зараз цитувати нікого з них. Я процитую одного класика, мого сучасного улюбленого класика – свого шестирічного сина. "Щастя, це коли тато повертається додому до того, як я засинаю". Щастя – це сім'я. Щастя – це щаслива сім'я", – наголосив Зеленський.

Він запропонував присутнім уявити середньостатистичну українську родину, яка ввечері збирається за одним столом.

"Чи щаслива вона? Ні. По-перше, тому що за цим столом є порожні стільці. Перший стілець належить тому, хто зараз захищає країну на Сході. А для тисяч українських сімей цей стілець залишиться порожнім назавжди. Другий стілець – стілець заробітчанина за цим столом. Так, він регулярно присилає родині гроші. Та чи достатньо цього для щастя його дружині, матері, його батькам, дитині? Йому самому? Кандидату наук, який збирає яблука, і в боротьбі з бідністю втрачає свою гідність… Бідність, і гідність. Тільки одна буква – а яка велика різниця", – сказав Зеленський.

Президент також змалював тих, хто залишився за столом, але хоче його покинути. Подорожувати, навчатися, залишитися жити в іншій, більш успішній країні. Зеленський наголосив, що саме тому Україні необхідні якісні реформи, які зроблять людей щасливими.

Нагадаємо, дещо раніше Зеленський розказав, що потрібно зробити для щастя України.

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook