ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як у Стамбулі Росію з Криму виганяли (ФОТО, ВІДЕО)

Жителі Стамбула і представники кримськотатарської діаспори приблизно з 15 різних міст і провінцій Туреччини, США, Румунії висловили своє невдоволення російською анексією Криму

Depo.Влада
25 лютого 2018 22:47
ФОТО: depo.ua

юди, які прийшли на акцію, поклали чорний вінок до будівлі консульства Росії у Стамбулі як символ протесту і незгоди, передає Depo.ua із посиланням на Крим.Реалії.

За інформацією видання, цей жест став традиційним для кримськотатарської діаспори Туреччини з моменту російської анексії Криму в 2014 році.

Під час мітингу учасники акції скандували: "Фашистська Росія, геть із Криму", "Крим стане кладовищем для окупантів", "Крим був і залишиться тюркським", "Кримські татари - справжні господарі Криму".

До протестувальників приєдналися представники української, азербайджанської діаспор і прихильники Народної Націоналістичної партії Туреччини, які називають себе "сірими вовками".

Пікет тривав близько години, згодом зачитали резолюцію про те, що кримськотатарська діаспора Туреччини не визнає анексії Криму і вимагає від Росії негайного звільнення півострова і повернення Криму до складу України.

"Ми хочемо донести свій голос всьому світу, також нагадати громадянам Туреччини про насправедливість щодо кримських татар, яку вчинили чотири роки тому. Вірю, що упродовж декількох найближчих років Крим звільнять", - сказав глава кримськотатарської спільноти Стамбула Джелял Ічтен.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада