UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Виступ Поклонської щодо води в Крим є початком широкої кампанії, – BSNews

Сьогоднішній виступ колишньої російської "прокурорки" Криму, депутатки Держдуми Росії Наталі Поклонської є початком широкої кампанії
 

Про це написав головний редактор BSNews Андрій Клименко у Facebook, повідомляє Depo.ua

"Наступний хід кримских колабораціоністів по "воді" -- вкидання тези про "водний геноцид" корінних народів Криму через ООН... І про російську річку Дніпро. З якої (зрозуміло хто) краде російську водуСьогоднішній виступ Наталі Поклонської – не просто так. Це початок широкої кампанії", – написав він.

"За інформацією наших джерел, наближених до представників самопроголошеного уряду Криму, "інтернаціоналізувати" проблему забезпечення Криму водними ресурсами запропонувало не кому-небудь, а керівникові АП РФ, саме оточення кримського гауляйтера С.Аксьонова. Мета – створення сильного політичного тиску на керівництво України з боку Євроінституцій, використовуючи низку європейських політичних партій та рухів, що лобіюють російські інтереси у Єврокомісіях та Європарламенті (зокрема німецький рух "Альтернатива для Німеччини", "Народний фронт" Франції тощо)", – розповів Клименко.

За його словами, як один з варіантів запропоновано використання можливостей німецького політика Вальдемара Гердта (Waldemar Herdt), депутата Бундестагу від партії "Альтернатива для Німеччини" від Нижньої Саксонії, члена комітету з іноземних справ.

Гердт є керівником робочої групи парламенту із попередження криз та конфліктів. Цікаво, що В.Гердта висунуто кандидатом у депутати Європарламенту Від латвійської партії "Центр згоди" (керівник Ніл Ушаков, представляє інтереси російськомовного населення Латвії, яка не зважаючи на заборону іноземного фінансування латвійських партій, приховано фінансується російськими державними структурами).

В.Гердт, 1962 р.н., народився в Кустанайській області Казахстану, підтримує плідні зв’язки з низкою російських політиків, дружить родинами з Олексієм Навальним, контактує з депутатом "Державної Ради" Криму Юрієм Гемпелем (керівник організації "Відергебурт", заступник голови комітету з питань міжнаціональних відношень, активно контактує з керівництвом УФСБ РФ по Республіці Крим) та є впливовим лобістом російських політичних інтересів у ФРН.

"Наразі низка лобістів в органах влади Німеччини задіяна в сприянні процесу пом’якшення санкційного тиску на Москву, зокрема у відміні т.зв. "кримського пакету". Одним з елементів зазначеної стратегії стане саме активна інформаційна компанія, спрямована на звинувачення української сторони у створенні "водної проблеми" в Криму, яка буцімто безпосередньо відобразилась на життєдіяльності місцевого населення та може слугувати передумовою масштабного конфлікту, ініціатором якого буде визначено саме Україну", – повідомив Клименко.

Нагадаємо, сьогодні, 1 червня, Поклонська викликає Зеленського на переговори щодо води для півострова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"