Від мера Вінниці до прем'єра: Гройсман похвалився досягненнями за "десятирічку"

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів про завдання, які вдалося реалізувати на посту вінницького мера, а потім прем'єр-міністра

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Фейсбук прем'єра.

"Мої #10yearschallenge. Це 2008 рік. Мені 30, і я вже два роки мер рідної Вінниці. На той момент ми відкрили перший в Україні прозорий офіс-центр надання адміністративних послуг на першому поверсі будівлі мерії. Запрацював кардіоцентр, облаштований за кошти міського бюджету. Ми активно змінювали транспортне господарство міста – Вінницею почали їздити нові автобуси та швейцарські трамваї. Ми відновлювали міські дороги, замінили освітлення на 140 вулицях. Розпочали виконання програми з енергомодернізації міської комунальної інфраструктури", - написав Гройсман.

За його словами, тепер більшість завдань реалізуються на рівні країни.

"Минуло 10 років і більшість з цих завдань ми реалізуємо на рівні країни. Маємо програму розбудови центрів надання адмінпослуг, будуємо 39 кардіоцентрів, започатковуємо роботу Фонду енергоефективності як інструменту енергомодернізації країни. Ремонтуємо та будуємо дороги. Запроваджуємо нові стандарти в освіті, продовжуємо реформу медицини і готуємо автоматичний перерахунок пенсій для всіх категорій українських пенсіонерів", - зазначив прем'єр.

Нагадаємо, 20 січня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман відсвяткував 41-й День народження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна