UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вбивство Шеремета: Антоненко просить суд випустити його з-під варти

Підозрюваний у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета музикант Андрій Антоненко заявив, що підтримує клопотання щодо зміни йому запобіжного заходу на менш суворий

Про це він заявив у четвер у Печерському райсуді, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Підтримую (клопотання щодо зміни запобіжного заходу — ред.). Я готовий і співпрацюю зі слідством, буду з'являтися на всіх допитах, всіх слідчих діях. Не розумію, чому мене тримають під вартою, не маю жодної причетності (до вбивства Шеремета, — ред.)", – сказав Антоненко.

Також він зазначив, що ображений історією про "нацистів".

"... Звідки взялася історія про нацизм? У мене дід — польський єврей, і я наголошую, що для мене це — особиста образа", – сказав Антоненко.

Також Антоненко додав, що, зокрема, добровольця Владислава Грищенка він досі не бачив.

Нагадаємо, 5 лютого Печерський суд Києва залишив під вартою підозрюваного в організації вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка на два місяці. 

Раніше повідомлялося, що засідання щодо зміни запобіжного заходу музиканту Андрію Антоненку перенесли на 17 лютого.

Згодом стало відомо, що суд переніс розгляд апеляції на арешт Антоненка на 20 лютого.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядає п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета й власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Читайте також: Вбивство Шеремета: Що відбувається у справі (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme