В Сумах стався вибух у храмі УПЦ МП: В ПЦУ засудили

У храм Московського патріархату вкинули вибухівку

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу ПЦУ.

За неофіційними повідомленнями, Преображенському соборі Суми (юрисдикція Московського Патріархату) 18 січня під час вечірнього святкового богослужіння в притворі храму стався вибух (за повідомленнями очевидців - вибухівка була вкинута до храму)

У ПЦУ висловили "категоричне засудження цього злочину. Дякувати Богові, що немає постраждалих".

"Особисто Предстоятель Блаженнійший Митрополит Епіфаній, інші офіційні представники Церкви, і до Об‘єднавчого Собору, і після нього багато разів наголошували на неприпустимості актів насильства на грунті міжконфесійних відносин, підкреслюючи, що церковне єднання повинне відбуватися добровільно та в мирний спосіб.

Разом з тим відомо, що дотепер на замовлення з держави-агресора в Україні не раз вчинялися провокаційні дії, спрямовані на розпалювання релігійної чи національної ворожнечі. Низку таких злочинів розкрито і доведено, що їхні замовники знаходяться закордоном.

Сподіваємося, що правоохоронці знайдуть і притягнуть винних у злочині, вчиненому сьогодні в Сумах, до відповідальності. А всім, хто стоїть за цим злочином, незалежно від того, якими мотивами вони керувалися, маємо нагадати, що вони вчинили великий гріх, відповідальність за який лягає на них перед Богом", - говориться у заяві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #вибух