UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В МЗС запевняють, що хасиди на кордоні з Білоруссю забезпечені найнеобхіднішим

Паломники-хасиди на кордоні з Білоруссю забезпечені кошерною їжею та напоями

 

В МЗС запевняють, що хасиди на кордоні з…

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін у Facebook, повідомляє Depo.ua.

За його словами, попри те, що значна кількість громадян Ізраїлю продовжує перебувати між білоруським та українським пунктами пропуску, спільними зусиллями української влади, посольств Ізраїлю в Україні та Білорусі, а також низки єврейських громад України вдалося забезпечити паломників кошерною їжею та напоями.

"Ми з розумінням ставимося до зусиль Ізраїлю сприяти пропуску вказаних людей в Україну, у тому числі отримане сьогодні дипломатичними каналами звернення міністра внутрішніх справ Ізраїлю на адресу президента України. Водночас закликаємо до продовження комунікації з цих питань на рівні урядів двох держав, як це і було до цього часу, оскільки зазначені питання входять насамперед до компетенції Кабінету міністрів України", – зазначив Єнін.

Водночас він звернув увагу іноземців та осіб без громадянства щодо необхідності неухильного дотримання законодавства України з питань в’їзду та перебування на її території.

"Згідно з положеннями пункту 10-1 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", на час дії карантину в період з 00 годин 00 хвилин 28 серпня 2020 року до 00 годин 00 хвилин 28 вересня 2020 року забороняється в’їзд на територію України іноземцям та особам без громадянства, крім низки виключень", – нагадав Єнін.

Заступник міністранаголосив, що особи, які не підпадають під категорію виключень із вищезгаданої заборони, не можуть бути пропущені на територію України.

Він додав, що з метою запобігання незаконному проникненню в Україну груп іноземців, МЗС України звернулось до білоруської сторони з клопотанням не здійснювати оформлення на виїзд в Україну осіб, які не підпадають під категорію виключень.

"МЗС України звертається до усіх подорожуючих з наполегливим клопотанням поважати діючі правила у сфері прикордонного контролю та не допускати створення ускладнених ситуацій у пунктах пропуску через державний кордон", – підкреслив Єнін.

Нагадаємо, ізраїлький міністр просить Зеленського пустити хасидів до України.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"